Adana Rent A Car

Adana Rent A Car

Araç kiralama son zamanlarda sıklıkla tercih edilen ulaşım şekillerinden biridir. Genellikle iş hayatında kullanılmakla birlikte günümüzde özel kullanım için de tercih edilmektedir.  Bireysel kullanım ya da kurumsal kullanım olarak hizmet verilmektedir.

Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Günlük ya da uzun süreli kullanımlar için araç kiralanabilir. Bulunduğunuz şehirde kiralayacağınız bir aracı firmaya bildirerek şehir dışında da kullanmak mümkündür. Bir diğer seçenek de hava yolu ile gittiğiniz bir yerde kiralayacağınız aracı seyahatiniz boyunca kullanabilirsiniz? Havalimanında bekleyen bir araç da yine seçenekler arasındadır.

Banka kartı ve geçerli bir sürücü belgesi ile araç rezervasyonu yapılabilmektedir. Araç teslim alımı sırasında bir sözleşme imzalanması gerekmektedir. Yine araç teslimi sırasında yaptığınız ön ödeme bilgisi ve rezervasyon bilgisinin elinizde olması, aracı kiralayacak kişinin kimlik bilgileri de ibraz edilmelidir. Bu sözleşme de müşteri bilgileri, kullanılacak aracın bilgileri ve kullanım süresine ait bilgiler yer almaktadır.

Araç Çeşitleri

Araç kiralama da Adana rent a car firması olarak fazla sayıda araba çeşidi mümkündür. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size hitap edecek bir araç bulmak mümkündür. Araç kiralarken, aracı kaç kişinin kullanacağı ne tür bir araç istendiği net olarak belirtilmelidir ki ihtiyacınız tam olarak karşılanabilsin. Hem araç tipi ve özellikleri hem de yakıt yakımı açısından ekonomik seçenekler de mevcuttur.

Adana rent a car firması olarak özel misafirler ya da önemli toplantılar için lüks araçlar temin etmek de mümkündür. Önceden yapılacak rezervasyon işlemleri size fazla sayıda araç seçeneği sunacaktır.

Araç Kiralama Fiyatları Nedir?

Araç kiralamada fiyatları etkileyen birçok unsur vardır. Kiralanacak aracın tipi kullanım süresi, yapılacak şehir değişiklikleri ya da aracın teslim alındığı noktalar gibi bilgiler araç kiralama fiyatlarını belirler. Adana rent a car olarak profesyonel kadromuzla tüm araç kiralama taleplerinizi karşılamaktayız. Geniş araç filomuzla bireysel taleplerde geniş bir yelpaze sunmakla beraber, kurumsal firmalarla uzun süreli ya da çoklu araç kiralaması işlemleri yapabilmekteyiz. Araç bilgileri, kullanım koşulları ve fiyat bilgisi için firma ile iletişime geçebilirsiniz. 

DİĞER BLOG / DUYURU